Vaše dokumenty jsou v bezpečí

Všechny dokumenty v rámci G Suite jsou zároveň zabezpečeny, jak proti zásahům zvenčí, tak proti tomu, aby se k dokumentům neoprávněně dostal někdo zevnitř. Dokumenty může prohlížet či upravovat pouze ten, komu jejich vlastník či administrátor G Suite domény umožnil přístup. Vše je uloženo na serverech Googlu a několikanásobně zálohováno na více geografických místech, aby majitelé dokumentů o svá data nemohli přijít.

  • IT oddělení se může věnovat důležitějším projektům (např. ve firmě DarkSide díky G Suite nemají IT oddělení vůbec). Ušetříte náklady za servery.
  • Zaměstnanci mohou rychleji a lépe spolupracovat.
  • Vaši obchodní zástupci budou moci lépe pracovat přímo z terénu a od zákazníků. G Suite vám umožní lepší podporu práce z domova.
  • Vysoká bezpečnost zaručená přísnou certifikací. Vaše firemní dokumenty jsou uloženy mnohem bezpečněji, než na vašich firemních serverech.

Zvýšení efektivity a konkurenceschopnosti

Druhou významnou oblastí, ve které G Suite dokáží zvýšit konkurenceschopnost každé společnosti, je vyšší produktivita zaměstnanců. Díky široce integrovaným komunikačním nástrojům a využití výhod cloudu jsou velkou výhodou pro jakékoliv činnosti vyžadující součinnost více lidí. Odpadá vzájemné přeposílání souborů, zdlouhavé vyměňování e-mailů, nekonečné telefonní hovory. Všichni zúčastnění zaměstnanci mohou dokumenty upravovat současně, využívat výhodu chatů a diskuzí napříč všemi produkty nebo se domlouvat s pomocí propracovaných videokonferencí, které podporují i zapojení dalších aplikací a společnou práci s dokumenty přímo během hovoru. Přes sdílené kalendáře lze zase snadno udržovat přehled o pracovním harmonogramu, stejně jako koordinovat využívání místností, projektorů, vozidel a dalšího vybavení.

Práce z domova

G Suite jsou v neposlední řadě jasnou odpovědí i pro firmy, které umožňují nebo zvažují umožnit zaměstnancům vyhledávaný benefit v podobě práce z domova. Více viz článek Díky G Suite už se práce z domova bát nemusíte.