Vysoká míra bezpečnosti

G Suite redukují i bezpečnostní hrozby, neboť poskytují zabezpečení na úrovni, jaké by srovnatelné interní řešení dosáhlo jen za cenu obrovských nákladů. Funkce Vault se pak postará o to, že má IT oddělení v případě nečekaných problémů, například soudního sporu, okamžitě k dispozici všechny potřebné dokumenty či záznamy komunikace i z daleké minulosti. G Suite Vault pomůže najít klíčové dokumenty, když jde do tuhého.

Jednoznačně jde o nejvýhodnější řešení v oblasti cloudových služeb z pohledu poměru ceny a výkonu. Kromě toho filosofie, která stojí za produkty Google, je naší firemní kultuře nejblíže a oproti konkurenci řešení nabízí mnohem lepší poměr ceny a výkonu.

Milan Zmarzlák, CIO, Kofola

Aktualizace za vás řeší Google

Jelikož aktualizaci, zdokonalování a vývoj aplikací má na starosti Google a komunita externích vývojářů, je získávání nových nástrojů rychlé a levné, včetně jejich nasazování. Platforma G Suite je od počátku připravena na doplňování nových funkcí a modulů, nehrozí tedy konfliktní situace. Řešení je zároveň jednoduše a takřka neomezeně škálovatelné přesně podle aktuálních potřeb společnosti.

Budete se moci konečně věnovat jen tomu podstatnému

Kapacity IT oddělení lze efektivněji přesměrovat díky tomu, že odpadne starost o tu část firemní infrastruktury, kterou nahradí cloudové řešení G Suite. Tím získává CIO a jeho tým čas na produktivnější činnosti. Místo starostí s patchováním a updatováním serverových a dalších systémů se budou moci lidé z IT věnovat business procesům, které zvýší produktivitu zaměstnanců. Ti sami budou díky moderním komunikačním nástrojům a přívětivému rozhraní otestovaném s miliony běžných uživatelů spokojenější. Pro zefektivnění spolupráce mezi odděleními je navíc možné propojit využívané marketingové a jiné systémy s G Suite pomocí rozsáhlého API.