Intuitivní uživatelské prostředí

G Suite mají intuitivní uživatelské prostředí a i s velice pokročilými funkcemi si snadno poradí i „IT nešika“. Odpadá tak obvyklý problém, kdy organizace investuje nemalé finance do funkcionalit, které jsou však složitě ovladatelné a každá je vázána na jiný software. Ve výsledku je pak používá jen velmi omezený počet lidí. V G Suite je vše integrováno do jednoho uživatelsky přívětivého prostředí.

“Moje hlavní očekávání bylo rozproudit komunikaci mezi lidmi. Chtěli jsme přinést nástroj, který bude integrovaný a bude v sobě zahrnovat možnost chatování, videohovorů a umožní lidem pracovat odkudkoliv a kdykoliv – a to se nám s Google podařilo”

Petr Beneš, CIO Česká spořitelny

Zabezpečení dat na nejvyšší úrovni

Nasazení G Suite přináší významnou eliminaci rizik úniků nebo zneužití dat, která jsou poměrně častým a závažným problémem při běžném způsobu řešení, kterým je vlastní infrastruktura.

Skutečnost, že k datům nemají zaměstnanci, technici ani operátoři přímý přístup a že data jsou rozkládána na samostatně nevýznamné celky uložené v různých úložištích, zamezuje jejich zneužití a současně zvyšuje spolehlivost a dostupnost.

Bezpečnostní procedury jsou pravidelně prověřovány a certifikovány nezávislými organizacemi a v případě potřeby je možné tyto bezpečnostní audity získat pro interní klientský audit bezpečnosti. G Suite jsou certifikovány dle ISO 27001, SSAE 16 Type II, ISAE 3402 Type II.

Úspora nákladů za messaging až 70 %

G Suite nejen dokáží zajistit významné snížení provozních a kapitálových nákladů, přinášejí ale také jejich mnohem lepší kontrolu a plánování. Bezkonkurenční cena licence 40€ za uživatele na rok je jen jednou částí úspor. Na straně investičních nákladů odpadá zejména potřeba pořizovat výpočetní techniku jako jsou servery, neboť fungování systému a správu veškerých dat plně zajišťuje společnost Google. A to včetně zabezpečení, které je pro uživatele G Suite na úrovni, jíž by srovnatelné interní řešení dosáhlo jen za cenu obrovských nákladů. Díky 100% cloudovému řešení ušetříte také na administraci, energiích, antispamu a antiviru.