Nízká počáteční investice

G Suite drží při zemi počáteční náklady dvěma způsoby. Jednak skvělou cenou za licenci 40 € za uživatele na rok, ale také tím, že se jedná o 100% cloudové řešení, což s sebou nese tu výhodu, že nemusíte investovat do vlastních serverů. Ušetříte také za jejich správu, údržbu, energie a v neposlední řadě také za antivir a antispam. Všechny tyto starosti zůstávají na straně Googlu. Pro firmu je také důležité, že vás nemůžou překvapit žádné neočekávané investice za porouchaný hardware. Počáteční investice je nejen řádově nižší, ale navíc naprosto předvídatelná.

“Výborné je, že do jediného kalendáře může dvacet a více lidí najednou. Nedokážu si představit jiný způsob, jak se dohodnout na čase s klientem. Kalendář Google přinesl značné zjednodušení. Máme všichni přehled, který kolega půjde ke klientovi, a zbytečně se nebombardujeme e-maily. Vše je jednoduše v kalendáři.”

Daniel Kolský, majitel společnosti Mamacoffee

Žádná omezení pro růst vaší firmy

Ať již se Vaše firma (a tím i množství dat) rozrůstá jakkoliv, nemusíte mít obavy, že by tento růst mohl být zbrzděn technickými či finančními požadavky na IT. G Suite mají obrovskou škálovatelnost kapacity zpracovávaných dat. Je to díky robustní infrastruktuře. Google je čtvrtým největším výrobcem serverů na světě, a to je používá výhradně pro vlastní potřebu.

Zvýšení efektivity a komunikačních procesů ve firmě

Díky nástrojům jako jsou Gmail, Hangouts, Google+ nebo sdílené kalendáře je šíření informací v týmu a potažmo celé organizaci rychlejší, snazší a příjemnější. Za pomoci Google Sites snadno vytvoříte firemní intranet. Všechny typy souborů a dokumentů včetně složek můžete snadno sdílet se svými kolegy, v týmu nebo v rámci celé firmy. Všichni tak mají k dispozici stejná aktuální data, nad kterými mohou společně pracovat.